fbpx

Leren luisteren naar jouw lichaam

Hallo!
Wat heeft jouw lichaam nodig?

Al even stilgestaan wat je lichaam fysiek moet kunnen om je hobby, passie en/of werk uit te kunnen voeren?

Is het lenigheid, kracht, conditie, coördinatie,…?

Tijdens onze groepsessies “op en top bewegen”  leer je correct en veilig bewegen op maat van jouw lichaam. Je beweegt pijnvrij en met duidelijke doelen voor ogen. We bewegen in kleine groepjes tot 8 personen, waardoor we je individuele aandacht kunnen bieden aan de prijs van een groepssessie.

Kevin kijkt naar jouw individuele situatie en geven je de juiste oefeningen om pijnvrij te bewegen en jouw doelen te behalen.

Ieder lichaam is anders. Het is belangrijk dat je op maat van jouw lichaam én op een correcte manier beweegt om pijn en blessures te vermijden.

Dit programma is er voor iedereen die pijnvrij wil bewegen en op een correcte manier vooropgestelde doelen wil behalen zonder de kostprijs van een personal coach.

Praktische info

Wanneer?ma: 18u30 tot 19u15
wo: 18u30 tot 19u30 & 19u15 tot 20udo: 18u30 tot 19u15
za: 10u45 tot 11u30
Waar?Neerhofstraat 19, 8870 Izegem
Prijs?Wij hanteren verschillende prijsformules die we overlopen tijdens het kennismakingsgesprek)

Schrijf je hier in

    Easysoftonic